خرید مستقیم شیره خرما فله

خرید مستقیم شیره خرما فله در بازار، نیاز مشتریان را به این محصول با بهترین کیفیت پاسخگو می باشد. برای اینکه خرید مستقیم به صرفه و با بهترین قیمت انجام شود، می توان از مراکز خرید معتبری که شیره خرما اصل را ارائه می دهند، سفارش داد تا مزه طبیعی و ارگانیک آن موجب رضایت از کیفیت شود. با خرید شیره خرما فله می توان این نوع شیره را با قیمت ارزان تری در وزن های دلخواه و کیلویی تهیه کرد و در مصارف مختلف روزانه مورد استفاده قرار داد.

خرید مستقیم شیره خرما فله

بررسی مواد مغذی موجود در شیره خرما خالص

بررسی مواد مغذی موجود در شیره خرما خالص مواد مغذی موجود در خرما به دلیل انرژی فراوانی که دارد، آن را به یک ماده غذایی پرطرفدار تبدیل کرده است. افراد می توانند برای تامین انواعی از ویتامین های مورد نیاز بدن از جمله ویتامین B، در برنامه غذایی خود از شیره خرما استفاده کنند تا به جای مصرف مولتی ویتامین ها، از این خوراکی طبیعی در میان وعده بهره مند شوند.

علاوه بر انواعی از ویتامین های گروه B، مقدار زیادی ویتامین A و C یافت می شود که نیاز طبیعی بدن با مصرف مقداری شیره خرما برآورده می شود. این شیره دارای قندهای طبیعی می باشد که با داشتن گلوکز، ساکارز و فروکتوز به عنوان یک میان وعده پرطرفدار شناخته می شود. شیره خرما را یک ماده مغذی و انرژی زا می دانند که از سوی پزشکان نیز به استفاده مکرر و به اندازه لازم از آن نیز تاکید شده است.

شیره علاوه بر مغذی بودن و تامین ویتامین های بدن، موجب افزایش قدرت یادگیری می شود و عملکرد مغز را فعال نگه می دارد. به خصوص کودکان و دانش آموزانی که در سن رشد هستند، می توانند مصرف شیره خرما را در اولویت قرار بدهند تا از فواید آن در درازمدت بهره مند شوند. همچنین این شیره دارای آهن و اسید فولیک می باشد که برای افراد کم خون از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

پس داشتن آهن و اسید فولیک برای رفع کم خونی در شیره خرما، یکی دیگر از نشانه های مغذی بودن آن محسوب می شود که بدون نیاز به داروهای شیمیایی و مولتی ویتامین نیاز بدن را تامین می کند. همچنین به دلیل اینکه یک خوراکی قوی و انرژی زا به حساب می آید، خانم های باردار نیز می توانند با مشورت پزشک به اندازه مناسب از شیره را مصرف نمایند.

همچنین شیره خرما با داشتن کاروتنوئید می تواند ویتامین A مورد نیاز چشم ها را تامین کند و از ابتلا به شب کوری پیشگیری نماید. پس کاروتنوئید یکی دیگر از موادی است که ارزش غذایی شیره خرما را افزایش می دهد و آن را به یک خوراکی مفید برای ارتقای سلامتی بدن تبدیل می کند.

روش تشخیص خالص بودن شیره خرما اعلا

روش تشخیص خالص بودن شیره خرما اعلا برای تشخیص خالص بودن شیره خرما اعلا باید دقت کرد که شیره مورد نظر توسط چه افرادی و در چه منطقه ای تولید شده است. در سرزمین عزیزمان، روستاهایی هستند که کشاورزان در آن جا به صورت سنتی به تولید شیره خرما می پردازند و نهایت تلاش خود را می کنند تا شیره مرغوب را به بازار تحویل دهند.

در واقه تهیه شیره خرما به دو روش سنتی و صنعتی انجام می شود. که هر یک از روش ها طرفداران خاص خود را دارد. اما مشتری برای خرید هر از یک از آن ها باید دقت کند که شیره اصل و طبیعی و مرغوب را خریداری نماید. در روش سنتی برای اینکه شیره با کیفیت بیشتری باشد، خرما را همراه با آب در دیگ های سر باز قرار می دهند تا در اثر حرارت خرما در آب حل شود و به شیره تبدیل گردد.

در این روش بعد از اینکه غلظت شیره مورد تایید شد، ناخالصی مخلوط بدست آمده از خرما را با استفاده از صافی می گیرند تا شیره زلال و خالص باشد. پس از این کار، آن ها را در اندازه های مختلف آماده می کنند تا وارد بازار شود. بنابراین شیره ای که به این روش تهیه می شود، بدون مواد افزودنی و مصنوعی می باشد که تمامی ویتامین ها و خاصیت خرما حفظ شده است.

هنگام خرید خرما باید توجه داشت که شیره سنتی اصل باشد و محصول غیر اصل را به نام اصل از سوی افرادی که به دنبال سو استفاده هستند خریداری نکنیم. بنابراین در روش سنتی خالص بودن شیره خرما را مورد اولویت قرار می دهند تا یک محصول ارگانیک تهیه شود. در روش صنعتی نیز با استفاده از دستگاه های صنعتی، خرما را با آب مخلوط می کنند تا در اثر حرارت، شیره یکسان و یکنواختی حاصل شود.

متخصصین تولید همواره کیفیت شیره تولید را در خط تولید مورد نظارت قرار می دهند تا محصول نهایی مورد رضایت مشتری واقع شود و هیچ گونه ناخالصی نداشته باشد. برای اینکه شیره خرما خالص را از ناخالص تشخیص دهیم می توانیم به میزان غلظت آن توجه کنیم. چرا که هرچه غلظت کمتری داشته باشد به این معنی است که آب بیشتر از حد معمول برای درست کردن مخلوط شیره استفاده شده است. از طرف دیگر بهتر است برای تهیه چنین شیره ای از خرماهای باکیفیت و بدون خرابی استفاده گردد.

بررسی میزان مرغوبیت شیره خرما طبیعی

بررسی میزان مرغوبیت شیره خرما طبیعی مردم در بازار برای خرید شیره خرما اولین دغدغه ای که با آن مواجه می شوند، توجه به میزان مرغوبیت آن می باشد که به دنبال بررسی کیفیت و میزان غلظت آن می باشند. ابتدا به مقایسه کیفیت محصول با سایر فروشگاه ها می پردازند تا از مرغوبیت محصولی که می خرند، اطمینان حاصل کنند. نکته حائز اهمیت این است که هر مشتری به دنبال شیره خرما طبیعی و ارگانیک می باشد تا از محصولاتی که غیر ارگانیک هستند در امان بماند.

در واقع هرچه شیره خرما بدون مواد افزودنی و نگهدارنده تولید شود، موجب استقبال مشتریان می شود که محصول طبیعی و سنتی را مورد استفاده قرار دهند. شیره خرما طبیعی دارای غلظت مرغوبی می باشد که در هنگام استفاده، خالص بودن آن قابل مشاهده می باشد. از دیگر مواردی که به عنوان مهر تاییدی بر مرغوبیت شیره خرما شناخته می شود، نوع بسته بندی بهداشتی و اطلاعات مربوط به تولید کننده می باشد که از وزارت بهداشت و درمان، مجوز پروانه ساخت را داشته باشد.

شیره خرما به دلیل دارای بودن فیبر و انواعی از آنتی اکسیدن ها باعث می شود که با تولید ارگانیک نیاز مردم به انواعی از ویتامین ها را تامین نماید. بنابراین با تولید صحیح و بهینه شیره خرما می توان از مرغوبیت و کیفیت بالای آن در سلامتی بدن بهره برد. برای مثال هر چه شیره خرما مرغوب تر باشد، اثرات مقوی و پرانرژی آن بر بدن بیشتر می باشد. افراد بسیاری هستند که به دلیل مرغوبیت بالای شیره خرما کیلویی طبیعی از آن به عنوان میان وعده یا وعده اصلی صبحانه استفاده می کنند تا کالری مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

تولید کننده انواع شیره خرما فله صادراتی

تولید کننده انواع شیره خرما فله صادراتی تولید کننده انواع شیره خرما فله صادراتی به دنبال ارائه شیره مرغوب و باکیفیت به سراسر کشور می باشد که هر مصرف کننده ای از طعم و رنگ آن لذت ببرد. هدف اصلی تولید کننده فروش محصولات باکیفیت به مشتری می باشد که بتواند با در نظر گرفتن بودجه اقتصادی مصرف کنندگان، پایین ترین قیمت را برای شیره در نظر بگیرد.

تولید کننده شیره خرما با توجه به نیاز مردم به این محصول سعی می کنند با بهترین کیفیت محصول را روانه بازار کند تا علاوه بر کسب رضایت بازار داخلی برای بازارهای خارجی نیز مورد استفاده قرار گیرد. در حال حاضر شیره خرما صادراتی یکی از مرغوب ترین محصولات تولید شده از جانب کشاورزان می باشد که با روش های ارگانیک آن را به دست مشتری در بازار داخلی یا خارجی می رسانند.

لازم به ذکر است که هر تولید کننده ای برای فروش انواع شیره خرما علاوه بر در نظر گرفتن کیفیت و قیمت به نوع بسته بندی محصولات خود نیز توجه نماید تا با رعایت نکات بهداشتی، پاکیزگی آن ها حفظ شود و مورد استقبال قرار بگیرد. تولید کنندگان معتبر، شیره خرما را هم به صورت کیلویی و هم در وزن های تعیین شده در بسته بندی های مختلفی به فروش می رسانند تا نیاز مشتری را در اندازه های مختلف پاسخگو باشند. بنابراین تنوع در ارائه محصولات مربوط به شیره خرما باعث می شود تا مشتری در زمان خرید با سهولت دست به انتخاب بزند.

1

  1. با مصرف شیره ی خرما دیگه نیازی به مصرف مولتی ویتامین های دیکه نداریم چون شیره ی خرما ویتامین های B1 B2 B3 B5 A C رو داره

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما